Milli Depo

70.000 M2 | Toplam yatay depolama Alanı

  • Mersin, Derince, Hereke, Tekirdağ, Balıkesir bölgelerinde bulunan toplam 70.000 m2 kapalı 13.000 m3 likit serbest depolarımız bulunmakta olup, müşterilerimize esnek depolama çözümleri sunmaktayız.
  • 800 metrekarelik Mersin tesisimiz, modern ve güvenli bir depolama ortamı sağlarken, müşteri ihtiyaçlarına yönelik butik hizmetler sunma imkanıyla dikkat çekiyor. Derincedeki 10.000 metrekarelik A tipi gümrüklü tesisimiz, stratejik konumu ve operasyonel verimliliğiyle öne çıkarken, Herekedeki aynı büyüklükteki tesiste ise müşteri operasyonlarına uygun şekilde özelleştirilebilen depolama çözümleri sunuyoruz. Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde bulunan tesisimizde ise tüm ürünlerin Geçici statüde gümrüklemesin yaparak hizmet bütünlüğünü sağlamaktayız. Tekirdağ bölgemiz de ise , hem yatay hem de likit depolama imkanları sunarak, bölge de fonksiyonel hizmet bütünlüğü sağlamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini en verimli şekilde yönetmelerini sağlamak için depo alanlarımızda esneklik ve özelleştirme ön plandadır. EkinAta olarak, her müşterimizin benzersiz taleplerine cevap verebilecek kapasitede ve esneklikte hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Kısacası, ” değerlerinizi depoluyoruz. “