EkinAta

Türkiye ve Ötesinde Yenilikçi Lojistik Hizmetleri

EkinAta Şirketler Grubunun temelleri 1970’li yıllarda atılmış olup, esas olarak yurtiçi nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile, kısa bir süre içerisinde GROUP şirketleri ulusal platformlarda, önemli yerlere ulaşmıştır.

Günümüzde EkinAta Group, Tüm Yurtiçi ve Yurt dışı Lojistik hizmetler, İthalat-İhracat, İnşaat, Petrol, Turizm , yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetleri , olmak üzere 6 ana faaliyet alanına yayılmış 7 şirket den oluşmuştur.

Teknolojik ve idari altyapısı, lojistik sektöründeki konumu, 400’ü aşkın teknik ve idari personeli, öz mal araç ve makineleri ile sürdürdüğü faaliyetlerini ve gerçekleştirdiği yenilikçi projelerini bütünleştirerek müşterilerine hizmet vermiş, başarı seviyesi ile yurtiçi ve yurt dışında üstün pozisyon kazanmıştır.

EkinAta Group’un yatırım ve faaliyetlerinin odak noktası, Hizmet ve Teknolojiyi bir arada kullanarak geniş uzmanlık alanı isteyen lojistik sektörünü, yurtiçi ve yurt dışı müşterilerine yansıtarak projelerini başarı ile sonuçlandırılmasına katkı sağlamaya devam etmektedir.

İşimize verdiğimiz değer, göründüğünden daha fazlası.

Neden EkinAta?

Tanıtım Filmi