Entegre Lojistik Hizmetleri

Entegre lojistik destek uygulamalarımız ile size sunduğumuz hizmetleri salt yük nakliyesi mertebesinden çıkartarak çok daha zengin ve katma değerli bir noktaya taşıyoruz. Lojistiğini üstleneceğimiz ürünlerin gemilerden tahliyesi ve ihtiyaç duydukları hijyen ve ortam koşullarının kusursuz şekilde sağlanarak, tedarik zincirinin en verimli şekilde organize edilmesi, tüm yasal süreçlerin, gerekli belgelerin temin edilmesi ve mevzuatla ilgili bilgilendirmelerin yapılması ve daha pek çok alanda lojistik süreçlerin planlanması konusunda sunduğumuz ek hizmetlerimizle işinizi kusursuz şekilde yapmanıza destek sağlıyoruz.

YURTİÇİ DAĞITIM

Ait olduğunuz sektörde, pazar hacminizi genişletmek ve tüm lojistik ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek için her zaman en büyük destekçiniziz. Yükünüzün dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırılabilmesi için özveriyle çalışıyor, küreselleşen dünyada, firmanızı geleceğe taşımanıza destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. İster üretim sürecinde, ister son teslim aşamasında… Kaynağınız veya hedefiniz nerede olursa olsun dünyayı sizin için daha küçük hale getirmek bizim görevimiz. Uzman ekibimiz ve yüksek motivasyonumuzla sizlere daima çözüm odaklı hizmet üretebilmek için çalışıyoruz.

GÜMRÜKLÜ VE GÜMRÜKSÜZ DEPOLAMA HIZMETLERI

EkinAta Group olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflediğimiz depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere Türkiye’nin tüm liman bölgelerinde ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, kesintisiz güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

KATMA DEĞERLI HIZMETLER

EkinAta Group olarak birlikte çalıştığımız her müşteri bizim için özel ve değerlidir. Yüklerinizin sadece, üretimden başlayıp ait oldukları son adrese güvenli ve sağlam biçimde ulaştırılmasıyla yetinmiyor, ek olarak, çalıştığımız her firmaya geniş spektrumlu ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Zamanında tahliye süreci, Üretim planınıza göre, paketleme, etiketleme, fiyat etiketi ekleme, ürün kontrolü, ambalajlama, elleçleme, yerleştirme gibi tüm ek hizmetleri; üretim ve lojistik süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilmeniz için sizlere sunuyoruz.