Kara Yolu Taşımacılığı

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda komple ve parsiyel taşıma organizasyonları yaparak, her gün hizmet alanını geliştirmekte olan EkinAta, Türkiye’den Avrupa, Balkanlar ve Türkiye Cumhuriyetlerine hizmet verebilmektedir. Yine Avrupa ve Balkanlar’dan, Türkiye’ye gelecek yüklerin düzenli organizasyonlarını yaparak ithalatçılarımızın bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde bulunan Geçici depolama alanımız ile birlikte , tam bir hizmet bütünlüğü ile müşterilerimize fayda sağlamaktayız.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞINDA SUNDUĞUMUZ LOJISTIK SERVISLER

EkinAta olarak, karayolu taşımacılığı alanında sunduğumuz lojistik servislerle ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Aşağıda sizin için sunabileceğimiz bazı servisleri sıraladık:

  • Komple ve Parsiyel Servis

Ürünlerinizin miktarına göre hem komple hem de parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Proje Yüklemeleri

Özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz, projenizin gereksinimlerine uygun şekilde planlama yapar ve en uygun lojistik çözümü sağlar.

  • Gabari Dışı Malların Taşınması

Özel boyutlara ve ağırlıklara sahip olan mallarınızı da güvenli bir şekilde taşıyoruz. Deneyimli ekibimiz, bu tür yüklerin hassas planlamasını yaparak, güzergâhın ve gereken izinlerin düzenlenmesini sağlar.

  • CIS Ülkelerine Avrupa’dan TC Aktarmalı Taşıma

CIS ülkelerine Avrupa’dan Türkiye Cumhuriyeti aktarmalı taşıma hizmeti sunmaktayız. EkinAta anın geniş acente ağı ve işbirliği yaptığı güvenilir taşıma şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir.

  • Türkiye’den Direkt Servis

Müşterilerimize Türkiye’den direkt servis seçeneği sunmaktayız. Türkiye içindeki taşımacılık hizmetlerimiz, yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. EkinAta olarak, yurt içi ve yurt dışı kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli şoförlerimizle, müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırıyoruz. Türkiye’den direkt servisimizle müşterilerimizin lojistik süreçlerini kolaylaştırıp ve verimliliklerini artırıyoruz.