İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

İşe Alım Sistemi

Şirketimizde yıllık iş planları doğrultusunda onaylanmış bütçeler ya da güncel talepler değerlendirilerek işe alım ihtiyaçları giderilmektedir. İstihdamın öncelikle grup içi kaynaklardan karşılanması, sonrasında dış kaynakların kullanımı genel prensiplerdendir.

Adaylar bize nasıl başvurabilir?

Şirketimiz bünyesinde ortaya çıkan eleman ihtiyacı kariyer.net aracılığı sayesinde tüm çalışanlarımıza duyurulmaktadır. Başvurular, EkinAta İnsan Kaynakları departmanlarına yapılabilir.

Kullanılabilecek yöntemler :

e-mail / iş başvuru portalı : Başvuru

Oryantasyon : Yeni işe başlayan arkadaşlarımıza öncelikle şirketimiz hakkında genel sunumlar yapılmaktadır. Daha sonra bu arkadaşlarımıza, daha kapsamlı saha eğitimleri ve sunumlarla çalışacakları bölüm ve şirket ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Bölüm / Şirket içi Teknik Eğitim : Hem işe yeni başlayan hem de mevcut çalışanlarımıza yönelik diğer bölümlerin faaliyetleri ve iş tanımları çerçevesinde verdiğimiz eğitimlerdir.

Firma eğitimleri : Çalışanlarımızın yetkinlikleri ve yaptıkları iş doğrultusunda tespit etmiş olduğumuz, bütçelenmiş kişisel gelişim ve mesleki teknik eğitimlerdir. İnsan Kaynakları bölümümüz tarafından organize edilmektedir.