EkinAta ile Dünyanın Her Yerine Ulaşın: Güvenilir ve Kapsamlı Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri

EkinAta, 1970’lerden beri Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından biri olarak, müşterilerine en yüksek kalitede yurtdışı taşımacılık hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Dünyanın her yerine uzanan geniş hizmet ağına sahip olan EkinAta, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı olmak üzere tüm yurtdışı taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek geniş bir yelpazede çözüm sunmaktadır.

EkinAta Yurtdışı Taşımacılık Hizmetlerimiz:

  • Denizyolu Taşımacılığı: FCL (Tam Konteyner Yükü) ve LCL (Parsiyel Konteyner Yükü) taşımacılık seçenekleri ile denizyolu üzerinden tüm dünyaya ürünlerinizi güvenli ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz.
  • Havayolu Taşımacılığı: Zamanında teslimatın kritik önem taşıdığı durumlarda, havayolu taşımacılığı hizmetimiz ile ürünlerinizi dünyanın her yerindeki alıcılara en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.
  • Karayolu Taşımacılığı: Avrupa ve komşu ülkeler için karayolu taşımacılığı hizmetimiz ile kara sınırları aşarak ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.
  • Demiryolu Taşımacılığı: Büyük hacimli ve ağır yüklerin taşınması için uygun olan demiryolu taşımacılığı hizmetimiz ile ekonomik ve çevre dostu bir çözüm sunuyoruz.
  • Proje Taşımacılığı: Karmaşık ve özel gereksinimleri olan projelerinizin taşımacılığını da titizlikle planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir